+421 (903) 479 749
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
info@3drealestate.sk

SME 3X EXTRA V REALITÁCH

Naše krédo

3x extra cez profesionálne technológie v realitách. Toto je sloganom realitnej kancelárie 3D Real Estate Slovakia. Predávame viac vďaka neustálej inovácii! Pre našich klientov to znamená podstatne viac pohodlia a tiež menej starostí. Rozhodnite sa pre nás. Nesklameme Vás! Toto sú hlavné princípy našej práce.

Naše poslanie

Hlavným poslaním realitnej kancelárie 3D Real Estate Slovakia je poskytovanie služieb realitnej prezentácie a sprostredkovania a služieb s tým spojených na najvyššej úrovni a zabezpečenie prednostného postavenia na trhu realít v SR. Rozhodnite sa pre nás. Urobíte dobré rozhodnutie! Tu sú naše hlavné princípy.

Zóna trojitej realitnej výnimočnosti

Technologická inovácia

Technologická inovácia

Používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov, čím šetríme ich peniaze a čas strávený na zbytočných obhliadkach.

Plné spektrum služieb

Plné spektrum služieb

Pre našich klientov poskytujeme plné spektrum realitných služieb, od luxusnej prezentácie v najnovších 3D formátoch až po právne služby, hypotéky a financovanie nehnutelností.

Rýchly a úspešný predaj

Rýchly a úspešný predaj

Následkom starostlivo dodržiavanej a pokračujúcej technologickej a obchodnej inovácie je nevyhnutný úspech pri predaji všetkých nami inzerovaných realít.

Naše najnovšie aktuality v realitách

Výber niektorých našich partnerov