+421 (903) 479 749
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
info@3drealestate.sk

3D #1 - POUŽÍVAME EXTRA NOVÉ TECHNOLÓGIE

Technológie ktoré predávajú

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate Slovakia používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov. Snažíme sa o neustálu aktívnu technologickú inováciu našich služieb, ako aj prezentačného softvéru a hardvéru. To nám zabezpečuje vyššiu mieru spokojnosti klientov, prednostné postavenie na trhu realít v SR, menší počet nutných osobných obhliadok a rýchlejší predaj Vašej nehnuteľnosti.

Používané nástroje a postupy

Každú nehnuteľnosť, ktorú predávame, berieme vážne a berieme osobne. Rozsah použitých technologických a obchodných nástrojov závisí od toho, či klient našej realitnej kancelárii zverí alebo nezverí exkluzívny predaj. Medzi technológie, ktoré používame patria profesionálne fotografie, 3D obhliadky v plnom HD rozlíšení alebo 3D osobné prezentácie pomocou okuliarov VR virtuálnej reality, ktoré minimalizujú potreby osobných obhliadok klientov.

Zóna trojitej realitnej výnimočnosti

Technologická inovácia

Technologická inovácia

Používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov, čím šetríme ich peniaze a čas strávený na zbytočných obhliadkach.

Plné spektrum služieb

Plné spektrum služieb

Pre našich klientov poskytujeme plné spektrum realitných služieb, od luxusnej prezentácie v najnovších 3D formátoch až po právne služby, hypotéky a financovanie nehnutelností.

Rýchly a úspešný predaj

Rýchly a úspešný predaj

Následkom starostlivo dodržiavanej a pokračujúcej technologickej a obchodnej inovácie je nevyhnutný úspech pri predaji všetkých nami inzerovaných realít.

Naše najnovšie aktuality v realitách

Výber niektorých našich partnerov