+421 (903) 479 749
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
info@3drealestate.sk

3D #2 - KLIENTOVI ZABEZPEČÍME EXTRA SERVIS

Klientsky realitný full-service

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate Slovakia dokážeme pre našich klientov zabezpečiť komplexný servis – plnú paletu realitných služieb. Začíname od prvej obhliadky a krátkeho nasnímania Vašej nehnuteľnosti tými najmodernejšími technológickými postupmi, pokračujeme jej luxusnou prezentáciou v najnovších 3D formátoch umožňujúcich virtuálnu obhliadku v imersívnom štýle, ktorý Vám umožní zážitok “akoby ste tam boli”, až po právne služby a financovanie realít.

Ušetríme Váš čas aj Vaše peniaze

Plný servis a moderné technologické postupy, ktoré ponúkame ako jedna z mála RK na Slovensku, majú pre našich zákazníkov nesporné výhody. Sprostredkujú zážitok blízky realite. Tzn. klient si v pohodlí našej prezentačnej miestnosti alebo svojej obývačky či kancelárie do najmenších detailov obhliadne výber troch-desiatich najvhodnejších realít, v plnej farbe a rozlíšení. Na reálnu obhliadku zvolenej nehnuteľnosti už príde “na isto”. Obvykle nasleduje podpis zmluvy.

Zóna trojitej realitnej výnimočnosti

Technologická inovácia

Technologická inovácia

Používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov, čím šetríme ich peniaze a čas strávený na zbytočných obhliadkach.

Plné spektrum služieb

Plné spektrum služieb

Pre našich klientov poskytujeme plné spektrum realitných služieb, od luxusnej prezentácie v najnovších 3D formátoch až po právne služby, hypotéky a financovanie nehnutelností.

Rýchly a úspešný predaj

Rýchly a úspešný predaj

Následkom starostlivo dodržiavanej a pokračujúcej technologickej a obchodnej inovácie je nevyhnutný úspech pri predaji všetkých nami inzerovaných realít.

Naše najnovšie aktuality v realitách

Výber niektorých našich partnerov