+421 (903) 479 749
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
info@3drealestate.sk

3D #3 - OBCHOD UZAVRIEME ZA VÁS EXTRA RÝCHLO

Správny mix pre úspešný obchod

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate aplikujeme moderné technológie ruka v ruke so silnou podporou obchodu. Naším cieľom nie je ohúriť našich zákazníkov multimédiami. Naším cieľom je virutálne sprostredkovať temer reálnu návštevu a detailnú obhliadku nehnuteľnosti s cieľom pomôcť zákazníkovi vybrať si tú správnu alternatívu pre jeho bývanie. A predať. To všetko z pohodlia kancelárie, bez potreby zbytočných obhliadok berúcich čas – obidvom klientskym stranám.

Len najnovšie realitné trendy

Dôraz na rýchly predaj a silnú podporu obchodu nie je dosahovaný len použitím moderných prezentačných technológií. Máme spustenú silnú sieť obchodných nástrojov, skúseností a postupov, ktoré dostávajú nehnuteľnosť tam, kde ju klient hľadá. Technologické a obchodné know-how čerpáme aj zo Spojených štátov, kde sídli spoločnosť vlastniaca našu obchodnú známku. Tým sledujeme najmodernejšie trendy v realitných technológiách a obchode na svete.

Zóna trojitej realitnej výnimočnosti

Technologická inovácia

Technologická inovácia

Používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov, čím šetríme ich peniaze a čas strávený na zbytočných obhliadkach.

Plné spektrum služieb

Plné spektrum služieb

Pre našich klientov poskytujeme plné spektrum realitných služieb, od luxusnej prezentácie v najnovších 3D formátoch až po právne služby, hypotéky a financovanie nehnutelností.

Rýchly a úspešný predaj

Rýchly a úspešný predaj

Následkom starostlivo dodržiavanej a pokračujúcej technologickej a obchodnej inovácie je nevyhnutný úspech pri predaji všetkých nami inzerovaných realít.

Naše najnovšie aktuality v realitách

Výber niektorých našich partnerov