+421 (903) 479 749
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
info@3drealestate.sk

KTO SME A AKO PRACUJEME

Naše krédo

3x extra cez profesionálne technológie v realitách. Toto je sloganom realitnej kancelárie 3D Real Estate Slovakia. Predávame viac vďaka neustálej inovácii! Pre našich klientov to znamená podstatne viac pohodlia a tiež menej starostí.

Naše poslanie

Hlavným poslaním realitnej kancelárie 3D Real Estate Slovakia je poskytovanie služieb realitnej prezentácie a sprostredkovania a aj služieb s tým spojených na najvyššej úrovni a zabezpečenie prednostného postavenia na trhu realít v SR.
Profesionálne technológie v 3D Real Estate Slovakia

Najnovšie technológie

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate Slovakia používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov. Snažíme sa o neustálu aktívnu technologickú inováciu našich služieb, ako aj prezentačného softvéru a hardvéru – to nám zabezpečuje vyššiu mieru spokojnosti klientov, prednostné postavenie na trhu realít v SR, menší počet nutných osobných obhliadok a rýchlejší predaj Vašej nehnuteľnosti.

Medzi technológie, ktoré používame patria profesionálne fotografie, 3D obhliadky v plnom HD rozlíšení alebo 3D osobné prezentácie pomocou okuliarov VR virtuálnej reality, ktoré minimalizujú potreby osobných obhliadok klientov.

Klientsky full-service

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate Slovakia vieme vždy pre našich klientov zabezpečiť komplexný servis – plnú paletu realitných služieb. Začíname od prvej obhliadky a krátkeho nasnímania Vašej nehnuteľnosti najmodernejšími technológickými postupmi, pokračujeme jej luxusnou prezentáciou v najnovších 3D formátoch umožňujúcich virtuálnu obhliadku v imersívnom štýle “akoby ste tam boli”, až po právne služby, hypotéky a financovanie nehnutelností.

Full servis a moderné technologické postupy, ktoré ponúkame ako jedna z mála RK na Slovensku, majú pre našich zákazníkov nesporné výhody. Sprostredkujú zážitok blízky realite. Tzn. klient na reálnu obhliadku už príde pripravený kúpiť.

Klientsky full-service v 3D Real Estate Slovakia
Úspešnosť transakcií v 3D Real Estate Slovakia

Úspešnosť transakcií

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate Slovakia aplikujeme moderné technológie ruka v ruke so silnou podporou obchodu. Naším cieľom nie je ohúriť klienta multimédiami. Naším cieľom je virutálne sprostredkovať temer reálnu návštevu a detailnú obhliadku nehnuteľnosti s cieľom pomôcť zákazníkovi vybrať si tú správnu alternatívu pre jeho bývanie. A predať. To všetko z pohodlia gauča jeho obývačky, bez potreby zbytočných obhliadok berúcich mu čas.

3D Real Estate Slovakia prevádzkuje obchodnú známku, ktorá je vlastnená americkou spoločnosťou Fregata Corp. Rovnako z USA dostávame aj najnovšie overené technické a obchodné know-how, nástroje, postupy a skúsenosti.

Zóna 3x extra pre Vás

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate Slovakia sme pre Vás – našich zákazníkov vytvorili zónu 3x extra v nehnuteľnostiach. Sme si vedomí, že žijeme vo vysoko vizuálnom veku. V dnešnej dobe, pokiaľ vizuálne dostatočne nezdôrazníte kvality a prednosti Vašej nehnuteľnosti tým najvyšším profesionálnym spôsobom, urobí to za Vás Vaša konkurencia. A nepredáte. S 3D Real Estate Slovakia to urobíme za Vás my. Lepšie ako konkurencia. A predáme. Je to takto jednoduché.

Časy kedy majiteľ nehnuteľnosti nacvakal pár záberov cez mobil, zavesil ich na internet a počkal pár dní na podpis zmluvy sú definitívne za nami. Urobíme za Vás všetko potrebné, aby sa Vaša nehnuteľnosť predala na dnešnom trhu. Rýchlo.

Zóna 3x extra pre Vás v 3D Real Estate Slovakia

Zóna trojitej realitnej výnimočnosti

Technologická inovácia

Technologická inovácia

Používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov, čím šetríme ich peniaze a čas strávený na zbytočných obhliadkach.

Plné spektrum služieb

Plné spektrum služieb

Pre našich klientov poskytujeme plné spektrum realitných služieb, od luxusnej prezentácie v najnovších 3D formátoch až po právne služby, hypotéky a financovanie nehnutelností.

Rýchly a úspešný predaj

Rýchly a úspešný predaj

Následkom starostlivo dodržiavanej a pokračujúcej technologickej a obchodnej inovácie je nevyhnutný úspech pri predaji všetkých nami inzerovaných realít.

Naše najnovšie aktuality v realitách

Výber niektorých našich partnerov