+421 (903) 479 749
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
info@3drealestate.sk

MODERNÁ A EFEKTÍVNA REALITNÁ KANCELÁRIA

Realitná kancelária v Bratislave

Sme realitná kancelária v Bratislave, ktorá pracuje úplne inak ako Vaša typická 'realitka'. S bežnou RK máme spoločné to, že aj my predávame pozemky, byty, domy a iné reality našich klientov. Spôsob, akým to robíme, je však úplne iný.

Matterport - Svetové 3D obhliadky č.1

Pre našich exkluzívnych (a v prípadoch krásnej architektúry aj ne-exkluzívnych) klientov používame pre efektívny a rýchly predaj imersívne, fascinujúce 3D obhliadky od absolútnej špičky vo svete - firmy Matterport. Šetríme Váš čas!
3D REAL ESTATE - Realitná kancelária - Matterport prehliadky (1)

Najnovšie technológie

Tu v realitnej kancelárii 3D Real Estate Slovakia používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov. Snažíme sa o neustálu aktívnu technologickú inováciu našich služieb, ako aj prezentačného softvéru a hardvéru – to nám zabezpečuje vyššiu mieru spokojnosti klientov, prednostné postavenie na trhu realít v SR, menší počet nutných osobných obhliadok a rýchlejší predaj Vašej nehnuteľnosti.

ZADARMO prevedieme nehnuteľnosť každého nášho exkluzívneho (v prípade krásnej architektúry aj ne-exkluzívneho) klienta do vernej digitálnej 3D obhliadky, minimalizujúcej potreby osobných obhliadok klientov.

Obhliadky odkiaľkoľvek

Naši klienti – či už záujemci o nové bývanie alebo majitelia nehnuteľností – viac nemusia chodiť na zdĺhavé osobné návštevy! Prostredníctvom vysoko detailných a takmer realistických 3D obhliadok si nehnuteľnosť majú teraz naši klienti možnosť prezrieť až do jej najmenšieho zákutia či výklenku, a to odkiaľkoľvek na svete. To najčastejšie znamená, že náš typický klient obhliada predávanú nehnuteľnosť z pohodlia svojho domu, auta, či kancelárie.

Pre pohodlnú a ultra-realistickú digitálnu obhliadku Matteport je možné použiť bežný smartfón, tablet, PC, Mac, či dokonca aj okuliare virtuálnej reality. Týmto moderným a efektívnym spôsobom obhliadok šetríme čas každej zúčastnenej strane.

3D REAL ESTATE - Realitná kancelária - Matterport prehliadky (2)
3D REAL ESTATE - Realitná kancelária - Matterport prehliadky (3)

Nasnímame už za 30 minút

Nasnímanie Vašej nehnuteľnosti do jej digitálnej 3D podoby je prostredníctvom špičkovej, plne patentovanej technológie Matterport hotové pri menších nehnuteľnostiach už za 30 minút. Pri realitách s vyššou výmerou nasnímanie trvá o trochu dlhšie – nikdy však nie príliš dlho! Týmto spôsobom sa jednou vstupnou návštevou nášho profesionálneho 3D kameramana dostane Vaša nehnuteľnost do podoby jej digitálnej vizualizácie – navždy, príp. do odvolania…

Snímanie Vašej nehnuteľnosti je navyše zážitkom samé o sebe! Kamerový systém Matteport funguje pri snímaní v 100% synchronizácii s bezdrôtovým ovládaním cez kvalitný tablet. Pracujeme s realitnými techonológiami budúcnosti!

Efektívnejšie než fotky

Výsledná 3D realitná obhliadka v každom individuálnom prípade stojí za to! Okrem toho, že perfektne sprostrekuje architektúru, dispozíciu, farby, materiály, či dokonca aj atmosféru Vašej nehnuteľnosti a pomáha nám tak predať ju rýchlejšie, s menšími časovými nárokmi – a s lepším pocitom z realitnej transakcie u každej zo zúčastnených strán – slúži zároveň aj ako detailné uchovanie uchovanie spomienok.

Prvoradým dôvodom pre 3D digitalizáciu nehnuteľnosti je však jej rýchly predaj. Dnes má čoraz menej ľudí čas absolvovať x-krát časovo náročnú osobnú návštevu. Uprednostní v provom slede modernú obhliadku v 3D. Osobne už väčšinou príde pred podpisom zmluvy.

3D REAL ESTATE - Realitná kancelária - Matterport prehliadky (4)

Zóna trojitej realitnej výnimočnosti

Technologická inovácia

Technologická inovácia

Používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov, čím šetríme ich peniaze a čas strávený na zbytočných obhliadkach.

Plné spektrum služieb

Plné spektrum služieb

Pre našich klientov poskytujeme plné spektrum realitných služieb, od luxusnej prezentácie v najnovších 3D formátoch až po právne služby, hypotéky a financovanie nehnutelností.

Rýchly a úspešný predaj

Rýchly a úspešný predaj

Následkom starostlivo dodržiavanej a pokračujúcej technologickej a obchodnej inovácie je nevyhnutný úspech pri predaji všetkých nami inzerovaných realít.

Naše najnovšie aktuality v realitách

Výber niektorých našich partnerov